Czekaj…

Przewóz osób Holandia

Poszukujesz środka transportu, który będzie odznaczał się wysoką jakością, zapewni Ci komfortowe warunki jazdy i na dodatek będzie w pełni bezpieczny? Jeśli tak to skorzystaj z naszej oferty obejmującej usługę, jaką jest przewóz osób do Holandii. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesne, zadbane busy, które są regularnie serwisowane. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przebycie trasy Polska – Holandia/ Holandia – Polska może wiązać się z różnego rodzaju niedogodnościami. Dlatego też każdy przewóz osób do Holandii jest przez nas zorganizowany w taki sposób, aby zapewnić Państwu maksymalną wygodę.

Realizujemy wyłącznie przewóz osób „spod drzwi do drzwi”. Oznacza to, iż odbieramy Klientów z ustalonego wcześniej adresu i odwozimy pod wskazany adres w docelowym miejscu podróży.

Nasze busy obsługują wiele polskich województw, w tym między innymi województwo mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie oraz świętokrzyskie. Klientów odbieramy z reguły w następujących miastach: Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław, Kielce, Radom, Płock, Konin i inne ościenne miejscowości. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Ponieważ zapewniamy komfortowe warunki w naprawdę przystępnej cenie. Nasze auta wyposażone są w szereg udogodnień, takich jak telewizja naziemna, WI – FI, dwustrefowa klimatyzacja, ładowarki do telefonu, USB, ogrzewanie podłogowe i lodówkę (w sezonie letnim). Warto dodać, że w portfolio usługowym Alver Tour znajdą Państwo również holowanie auta.