Jakie powinny być buty robocze?

Jakie powinny być buty robocze?

Z pewnością nie raz się zastanawialiście, jakie powinny być odpowiednie buty BHP, aby z jednej strony spełniały wszystkie warunki i przepisy BHP, a z drugiej były przede wszystkim wygodne i bezpieczne dla pracownika. Tutaj trzeba podkreślić, że dobre buty robocze S1, mają nie tylko antypoślizgową i antystatyczną podeszwę, ale są również wyjątkowo wygodne i oddychające. Skoro mamy w nich spędzić 8 godzin dziennie, a czasami nawet i dłużej, to właśnie wygoda i oddychający materiał stanowią najważniejszy czynnik wyboru.

Uniwersalność butów roboczych

W ofercie sklepu z wyposażeniem BHP mamy na stanie nie tylko buty robocze męskie, ale również lekkie sandały robocze, wysokie trzewiki robocze czy gumowce i kozaki. Wszystko jest bowiem uzależnione od wykonywanego zawodu. Najważniejsze aby obuwie robocze było wygodne i bezpieczne. Każdy model jest wyposażony w podeszwę antypoślizgową, i oddychający materiał oraz wkładkę zapobiegającą potliwości stóp.

Buty z wyższej półki

Dla osób z indywidualnymi wymaganiami względem butów i strojów BHP, mamy w swojej ofercie buty ochronne z wyższej półki. Jak już wspomnieliśmy najważniejsza jest wygoda, dlatego wszystkie modele są dopasowane rozmiarem i uniwersalnością zastosowania. Dla jednych lepsze będą pełne buty do pracy za kostkę, jednak większość osób wybierze lekkie i oddychające buty robocze bez zakrytych kostek.

W najlepszych butach roboczych zapewniona jest odpowiednia cyrkulacja powietrza oraz wysoka ochrona stóp przed uderzeniem czy upadkiem jakiegoś przedmiotu na nogę. Wszystko po to aby pracownik czuł się bezpiecznie i wygodnie w perforowanych butach roboczych S1. Zapraszamy do zapoznania się za szczegółową ofertą sklepu, gdzie znajdziecie państwo najlepszej jakości produkty BHP.